0
Korpa
Vaša korpa je prazna

Možete pogledati sve dostupne proizvode i kupiti neke u prodavnici.

Laptop Dell Pro 15 Essential PV15250 15.6 FHD 120Hz/i7-1355U/16GB/1TB/5Y5B/US

Laptop Dell Pro 15 Essential PV15250 15.6 FHD 120Hz/i7-1355U/16GB/1TB/5Y5B/US

DELL
  • Šifra: NOT26186
  • Proizvod iz grupe: Laptop računari
  • Proizvođač: DELL
  • Dostupna količina: 9
Web cena: 91.590,00 rsd.
Cena za odloženo plaćanje: 104.590,00 rsd.
Najniža cena u prethodnih 30 dana: 91.590,00 rsd.
Broj rata

Količina

  • Veličina ekrana
  • 15.6"
  • Rezolucija ekrana
  • 1920 x 1080 Full HD
  • Format rezolucije
  • Full HD
  • Tip panela
  • IPS
  • Osvežavanje
  • 120Hz
  • Ostalo
  • Anti-glare, High-brightness 250-nit, 45% NTSC color gamut
  • Proizvođač procesora
  • Intel
  • Serija procesora
  • 13th Gen
  • Klasa procesora
  • Intel Core i7
  • Model procesora
  • i7-1355U
  • Broj jezgara procesora
  • 10
  • Broj logičkih jezgara (niti)
  • 12
  • Radni takt procesora
  • 3.7 GHz (5.0 GHz)
  • Keš memorija procesora
  • 12MB Intel Smart cache
  • Proces izrade
  • 10nm
  • Memorija (RAM)
  • 16GB
  • Tip memorije
  • DDR5
  • Radni takt memorije
  • 5.200MTs
  • Broj slotova
  • 2
  • Popunjeni slotovi
  • 1
  • Slobodni slotovi
  • 1
  • Maksimalno podržano
  • 32GB
  • SSD
  • 1TB
  • SSD interfejs
  • M.2 NVMe
  • Disk slotovi
  • 1x M.2 NVMe
  • Raspoloživi slotovi
  • 0
  • Tip grafičke
  • Integrisana
  • Grafika
  • Intel
  • Model grafike
  • UHD Graphics
  • Tip grafičke memorije
  • Deljena
  • Reklamacioni period
  • 24 meseca
  • Uslovljena garancija
  • 5 Godina 5 Benefita - Za više informacija posetite www.ewe.rsdell
  • Wi-Fi verzija
  • Wi-Fi 6E (802.11ax)
  • Model
  • Realtek RTL8852BE
  • Bluetooth verzija
  • 5.0
  • HDMI priključci
  • 1x HDMI 1.4
  • Ukupno USB priključaka
  • 3
  • USB-A priključci
  • 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1), 1x USB 2.0
  • USB-C priključci
  • 1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1)
  • Audio
  • 1x 3.5mm (izlaz i mikrofon)
  • Čitač kartica
  • SD
  • TPM
  • Da
  • Čitač otiska prsta
  • Ugrađen
  • Rezolucija
  • 0.92 Megapiksela
  • Snimanje videa
  • 1.280 x 720, 30fps
  • Model
  • HD RGB
  • Zvučnici
  • 2.0
  • Snaga
  • 2x 2.5W
  • Mikrofon
  • Ugrađen
  • Slovni raspored tastera
  • EN (US)
  • Numerički deo tastature
  • Da
  • Tip
  • Litijum-jonska
  • Broj ćelija baterije
  • 4
  • Kapacitet baterije
  • 54Whr
  • Operativni sistem
  • Free DOS
  • Materijal
  • Plastika
  • Dimenzije
  • 358.5mm x 235.56mm x 18.99mm
  • Masa
  • 1.62kg
  • Masa (raspon)
  • 1kg - 2kg
  • Boja
  • Crna
  • Opis boje
  • Carbon Black
  • Pakovanje
  • Punjač
  • AC Adapter (punjač)
  • 65W
  • Standardi zaštite i izdržljivosti
  • Laptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu




































































































































































































































Proizvođač procesoraIntel
Serija procesora13th Gen
Klasa procesoraIntel Core i7
Model procesorai7-1355U
Broj jezgara procesora10
Broj logičkih jezgara (niti)12
Radni takt procesora3.7 GHz (5.0 GHz)
Keš memorija procesora12MB Intel Smart cache
Proces izrade10nm
Memorija (RAM)16GB
Tip memorijeDDR5
Radni takt memorije5.200MT/s
Broj slotova2
Popunjeni slotovi1
Slobodni slotovi1
Maksimalno podržano32GB
SSD1TB
SSD interfejsM.2 NVMe
Disk slotovi1x M.2 NVMe 2230/2280
Raspoloživi slotovi0
Tip grafičkeIntegrisana
GrafikaIntel
Model grafikeUHD Graphics
Tip grafičke memorijeDeljena
Wi-Fi verzijaWi-Fi 6E (802.11ax)
ModelRealtek RTL8852BE
Bluetooth verzija5.0
HDMI priključci1x HDMI 1.4
Ukupno USB priključaka3
USB-A priključci1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1), 1x USB 2.0
USB-C priključci1x USB 5Gbps (3.2 Gen 1)
Audio1x 3.5mm (izlaz i mikrofon)
Čitač karticaSD
TPMDa
Čitač otiska prstaUgrađen
Rezolucija0.92 Megapiksela
Snimanje videa1.280 x 720, 30fps
ModelHD RGB
Zvučnici2.0
Snaga2x 2.5W
MikrofonUgrađen
Slovni raspored tasteraEN (US)
Numerički deo tastatureDa
TipLitijum-jonska
Broj ćelija baterije4
Kapacitet baterije54Whr
Operativni sistemUbuntu
MaterijalPlastika
Dimenzije358.5mm x 235.56mm x 18.99mm
Masa1.62kg
Masa (raspon)1kg - 2kg
BojaCrna
Opis bojeCarbon Black
PakovanjePunjač
AC Adapter (punjač)65W
Standardi zaštite i izdržljivostiLaptop testiran prema MIL-STD 810H vojnom standardu

 

Ocena:
Potvrdite da niste robot


Srodni proizvodi